کنفرانس ملی اویونیک

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

26 بهمن 1393

برگزاری دومین کنفرانس ملی اویونیک

دومین کنفرانس ملی اویونیک، با حضور روسای سازمان صنایع هوایی و سازمان هواپیمایی کشور، اعضای هیات علمی و دانشجویان دانشگاه های کشور، پژوهشگران و کارشناسان این حوزه برگزار شد.

دومین کنفرانس ملی اویونیک صبح روز سه شنبه 14 بهمن ماه 93 با حضور دکتر منوچر منطقی، دکتر علیرضا جهانگیریان، دکتر سید محمود مدرس هاشمی، دکتر وحید غفاری نیا و کاپیتان تدین آغاز به کار نمود و بر اساس برنامه از پیش تعیین شده هریک پیرامون موضوعات مرتبط با اویونیک ایراد سخن نمودند. همچنین در حاشیه مراسم، نمایشگاهی از آخرین دستاوردهای این حوزه توسط مسئولین و مهمان های مدعو افتتاح گردید. پس از مراسم افتتاحیه در عصر روز سه شنبه برنامه نشست های ارائه مقاله با حضور شرکت کنندگان در کنفرانس برگزار شد. در ادامه برنامه های روز اول، پنل تخصصی با محوریت اویونیک و با حضور متخصصین و مسئولین بلند پایه این حوزه برگزار گردید.

دومین روز کنفرانس صبح روز چهارشنبه 15 بهمن ماه 93 با سخرانی دکتر محمد مهدی نایبی پیرامون رادار آغار گردید. پس از سخنرانی کلیدی صبح، برنامه ارائه نشست های مقالات در دو نوبت صبح و عصر برگزار گردید. در ادامه برنامه های عصر روز دوم، پنل تخصصی با محوریت بومی سازی اویونیک با حضور شرکت ها و سازمان های فعال در حوزه اویونیک تشکیل گردید و به بیان دیدگاه های خود برای ارتقا و بهره وری بیشتر در این حوزه پرداختند. بعد از پنل تخصصی، مراسم اختتامیه با سخنرانی دبیر کنفرانس، دکتر وحید غفاری نیا برای جمع بندی و ارائه نتایج دو روز کنفرانس پیگیری گردید و در پایان از حامیان، شرکت های حاضر در نمایشگاه و همچنین مقالات برتر در بخش دانشجویی و صنعت تقدیر و تشکر به عمل آمد.

اگر مطلب برای شما مفید بود آن را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید. بسترهای خود را انتخاب کنید!

سایر مقالات علمی و محتوای آموزشی پژوهشکده اویونیک